Vēnu klīnika, kas atjauno skaisto

Vairāk nekā 15 gadu pieredze, rūpējoties par asinsvadu veselību un estētiku.
Piesakies konsultācijai Vai zvani 27710484
Personīga
atbildība
Katrs mūsu klients var būt pārliecināts, ka viņa vēnu veselība būs drošās rokās. Diagnostiku, ārstēšanas plānu un realizāciju, kā arī kontroles vizītes un profilaktiskos izmeklējumus veic ārsts, kurš pazīst katru klientu un pārzina viņa individuālo situāciju. Mūsu klienti saņem pierādījumos balstītu ārstēšanu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.
Vairāk par Dr Kadišu
Atjaunojam kāju skaistumu
Sīku zilu vēnu tīklojumu kāju ādā var risināt ar vienkāršu skleroterapijas procedūru – vēnas tiek slēgtas, un pēc neilga laika uzsūcas un pazūd.
Novēršam diskomfortu un sāpes
Ja vēnu varikozei netiek pievērsta uzmanība, var parādīties sāpes, un veidoties nedzīstošas čūlas. Risinot problēmu agrā stadijā, ārstniecības process būs efektīvāks.
Ārstējam grūti pamanāmo
Vēnu saslimšanas sākuma stadiju ārstēšana ir mazāk traumatiska, vienkāršāka, efektīvāka un arī izmaksu ziņā daudz patīkamāka.
Precīza un mūsdienīga diagnostika
Cilvēka kājās ir 34 vēnas, ar aci ir redzami 15 % vēnu, bet 85 % atrodas dziļi audos. Lai izvēlētos pareizo ārstēšanas metodi, ir nepieciešama daudzpusīga un precīza diagnostika. Mūsu klīnikā izmantojam modernāko vēnu diagnostikas aparatūru un tehnoloģijas, tomēr pats svarīgākais, ka katra klienta individuālo situāciju izvērtē ārsts, kas būs kopā ar jums līdz ārtniecības procesa beigām.
Ārstniecības kursa cena tiek noteikta pēc pirmreizējās konsultācijas.
Vairāk par diagnostiku
Lāzerprocedūras, ne tikai operācijas
Mūsdienīgākais vēnu operācijas veids ir lāzera ablācija, jeb lāzerprocedūra. Metode ir pamatota ar augstu pierādījumu līmeni un kļuvusi par nozares zelta standartu. Tā neprasa speciālu pacienta sagatavošanos, procedūras radītā trauma ir minimāla un sadzīst pāris dienu laikā. Pēc lazerprocedūras pacients uzreiz var atsākt ikdienas aktivitātes, staigāt, skriet vai braukt ar velosipēdu.
Ārstniecības kursa cena tiek noteikta pēc pirmreizējās konsultācijas.
Vairāk par procedūrām
“Mūsu valstij nav derīgo izrakteņu – mūsu spēcīgākais resurss ir augsti izglītoti prāti.”
— Dr Arnolds Kadišs

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes vāc informāciju par vietnes
apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes
darbību un piedāvā aktuālu saturu un reklāmas.