Galvenā
Precīza un mūsdienīga diagnostika

Kājās ir 34 (katrā kājā 17) dažādas vēnu, tāpēc, lai izvēlētos pareizo ārstēšanas metodi, ir precīzi jānosaka, kura vēna saslimusi, cik garā posmā, kādā diametrā, kā arī daudz citu nianšu. Tam ir nepieciešama daudzpusīga un precīza diagnostika.

Diagnostikas process pacientam nerada nekādas sāpes vai diskomforta sajūtu, tas ir drošs un nekaitīgs, to var veikt gan grūtniecēm, gan maziem bērniem.

Viss sākas ar precīzas informācijas ievākšanu par klienta situāciju, ievērojot konfidencialitāti. Pēc tam tiek veikta kāju vizuāla apskate, nepieciešamības gadījumā - aizdomīgu vietu iztaustīšana. Tā kā ar aci ir redzami tikai 15 % vēnu, bet 85 % atrodas dziļāk audos, diagnostikā tiek izmantots ultrasonogrāfs. Tiek izvērtēts gan vēnu stāvoklis, gan asins plūsma asinsvados, tāpēc metodes pilnais nosaukums ir Duplex US. Diagnostikas laikā tiek izmeklēti visi kāju asinsvadi – artērijas, dziļās vēnas un virspusējās vēnas. Izmeklējums vienmēr tiek veikts stāvus pozīcijā, izmantojot fleboloģisko galdu, lai pacientam būtu ērti stāvēt atbalstoties.

Pēc kopainas iegūšanas tiek izstrādāts detalizēts ārstēšanas plāns. Mūsu klīnikā gan diagnostiku, gan ārstēšanas plāna izstrādi, gan ārstēšanu veic viens ārsts. Slavens beļģu flebologs Alans Koliņjons (Alan Colignon) reiz minēja prātā paliekošu salīdzinājumu - flebologs, kurš pats neveic sonogrāfiju, ir kā akls lidmašīnas pilots, kuram jānosēdina lidaparāts. Iespējams, ka tas varētu izdoties.

Zvanīt: 27710484

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes vāc informāciju par vietnes
apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes
darbību un piedāvā aktuālu saturu un reklāmas.