Pakalpojumi
Mikroskleroterapija

Ar mikroskleroterapijas palīdzību mūsdienās novērš fleboloģijā visbiežāk sastopamo problēmu - mazo ādas vēnu tīklojumu. Tā ir procedūra, kuras laikā ar adatu mērķa vēnās tiek ievadīts medikaments, kas reaģē ar vēnas sienu un uzreiz sadalās. Vēna tiek slēgta, ar laiku uzsūcas un pazūd. Inovatīvās tehnoloģijas ļauj procedūras laikā ar speciāla aparāta, apgaismojuma un briļļu palīdzību izgaismot un identificēt neredzamās vēnas un tās kvalitatīvi slēgt. Mikroķirurģiskie paņēmieni un modernās tehnoloģijas ļauj veikt šo procedūru jaunā kvalitātē.

Biežāk sastopamā problēma fleboloģijā ir mazu zilu vēnu tīklojums uz kājām. Pēc pētījuma datiem, šādas vēnas ir sastopamas 91% iedzīvotāju. Tā netiek uzskatīta par slimību, bet par vizuālu defektu. Mazās ādas vēnas nerada fiziskas sūdzības un neatstāj iespaidu uz kāju veselību. Tomēr daudziem cilvēkiem, īpaši sievietēm, ādas vēnas sagādā emocionālu diskomfortu, ietekmē ikdienas aktivitātes un pazemina dzīves kvalitāti. Piemēram, kāda paciente gadiem ilgi nesauļojās pludmalē, jo nevēlējās rādīt citiem savas “vēnainās” kājas .

Šo problēmu var risināt ar vienkāršu metodi, ko sauc par skleroterapiju, kas, piemēram, Vācijā tiek izmantota jau vairāk nekā 30 gadus. Tā nav operācija, bet procedūra, būtībā - medikamentoza metode. Ar speciālu tievu adatiņu tiek veikti dūrieni, un visās mērķa vēnās ievadīts medikaments, kurš reaģē ar vēnas sienu un uzreiz sadalās. Tajā brīdī vēna slēdzas, ar laiku uzsūcas un pazūd. Eiropas veselības aprūpes vadlīnijās ir noteikts šī medikamenta maksimālais pieļaujamais daudzums diennaktī, lai pacientu pasargātu no iespējamām blaknēm. Procedūras panesamība ir ļoti laba, un parasti, lai būtiski uzlabotu izskatu, jārēķinās ar vairākām procedūrām.

Varētu likties, ka 30 gadu laikā esam pilnībā izzinājuši šo metodi, tomēr pēdējā piecgadē ir mainījusies stratēģiskā pieeja procedūrai. Lai iegūtu labākus rezultātus, vispirms jāslēdz tā sauktās pievadošās vēnas un tikai pēc tam - redzamās ādas vēnas. Pievadošās vēnas atrodas dziļāk, un bieži ar aci nav redzamas, tomēr tajā pašā laikā tās ir pārāk mazas, lai būtu saskatāmas ar sonogrāfu. Slēdzot tikai redzamo daļu, bieži vien drīzumā tajā pašā vietā uz ādas parādās jauns vēnu tīklojums. Mūsdienās neredzamās vēnas tiek izgaismotas ar speciāla aparāta palīdzību, tāpēc tās iespējams identificēt un kvalitatīvi slēgt. Otrs jauninājums ir speciālas palielināmās brilles un apgaismojums. Kad ādas vēnu diametrs ir ļoti mazs un ar aci grūti saredzams, speciāls apgaismojums un palielinājums ļauj veikt procedūru jaunā kvalitātē. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc agrāk šo metodi sauca par skleroterapiju, bet mūsdienās, līdz ar mikroķirurģisko paņēmienu ieviešanu, to sauc par mikroskleroterapiju.

Zvanīt: 27710484

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes vāc informāciju par vietnes
apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes
darbību un piedāvā aktuālu saturu un reklāmas.