Galvenā
Dr. Arnolds Kadišs ir ķirurgs un flebologs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi klīniskajā darbā.

Jau studiju laikā strādājis Gaiļezera uzņemšanas nodaļā, lai iespējami ātri iegūtu profesionālo pieredzi. Pēc studiju beigšanas ilgus gadus strādājis Stradiņa slimnīcas ķirurģijas nodaļā, veicot no vienkāršām līdz augstākās sarežģītības operācijām. Stažējies slavenajā Berlīnes klīnikā Charite pirmajā valsts deleģētās aknu transplantācijas ārstu grupas sastāvā.

Paralēli ārsta darbam ilgus gadus strādājis par pasniedzēju Rīgas Stradiņa Universitātes Ķirurģijas katedrā, pēc disertācijas aizstāvēšanas ievēlēts par docentu. Pēdējos gados mācījis galvenokārt ārvalstu studentus. Paralēli ķirurģijas pasniegšanai pirmais RSU sāka pasniegt modernās fleboloģijas pamatus.

Piedalījies Stradiņa slimnīcas Ambulatorās ķiruģijas centra izveidē, kur organizējis mūsdienīgu vēnu aprūpes sistēmu, sākot ar pasaulē pieņemto diagnostikas veidu, beidzot ar modernu ārstēšanas metožu piedāvājumu un profilakses algoritmu. Kopš pirmās dienas strādājis Dr. Mauriņa vēnu centrā, veicot ap 500 vēnu operāciju gadā.

Dr. Kadišs regulāri papildina zināšanas un uzstājas ar zinātniskiem referātiem fleboloģijas nozares pasākumos Eiropā, ASV un Austrālijā, ir piedalījies visos pasaules fleboloģijas kongresos, kas notikuši pēdējo 12 gadu laikā, tostarp nozares nozīmīgākajā forumā - ASV flebologu kongresā. Uzstājies kongresos Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, Polijā.

Dr. Kadišs iekļauts nozares speciālistu grupā, kas izstrādājusi Eiropas Savienības jaunākās rekomendācijas vēnu aprūpē, ir aktīvs Baltijas Flebologu biedrības biedrs. Regulāri piedaloties profesionālos forumos gan ar teorētiskajām prezentācijām, gan praktiskām operāciju un procedūru demonstrācijām, ieguvis starptautisku atpazīstamību un regulāri tiek aicināts vieslektora statusā arī uz Krievijas, Ukrainas, Polijas un Baltkrievijas flebologu pasākumiem. Pirms COVID – 19 pandēmijas Sanktpēterbugā notikušajā kongresā Dr. Kadiša praktiski demonstrētā inovatīvā mikroķirurģiskā pieeja vēnu izņemšanā guva plašu rezonansi Krievijas medicīnas aprindās.

Zvanīt: 27710484

Šī vietne izmanto sīkdatnes.
Sīkdatnes vāc informāciju par vietnes
apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes
darbību un piedāvā aktuālu saturu un reklāmas.